Uvolnění od 26.4.2021

Podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví od 26. dubna 2021 není už omezen počet věřících na bohoslužbách, ale jeho účastníci musí mít ochranu dýchacích cest, dodržovat (s výjimkou členů domácnosti) rozestupy alespoň 2 metry a před vstupem si dezinfikovat ruce. To znamená, že ve všední dny už nejsou nutné v našem kostele místenky.

V neděli při dodržení opatření rozestupu 2 metry bude v našem kostele jen asi 90 míst na sedění. Z tohoto důvodu je potřeba na nedělní mši svatou přijít s místenkami, které budou k dispozici v zádveří kostela.

Farní kostel bude v dalším období otevřen k soukromé modlitbě po zádveří denně (pokud nebude pršet) od 8:00 do 18:00 hodin.

Bohoslužby z našeho kostela budou v neděli v 8:00 hodin přenášeny prostřednictvím internetu do 9.5.2021 na webových stránkách: https://www.farnosthluk.cz/mse-online/

Updated: 1. května 2021 — 9:26