Pastorační centrum

Mezi současnou budovou fary a kostela bylo postaveno Pastorační centrum. Základní kámen byl požehnán 9. 1. 2005 farářem Jaroslavem Kapušem. Stavba započala 2. 5. 2005 na místě starých provizorních hospodářských budov s garáží. Pastorační centrum bylo dokončeno a požehnáno 13. 8. 2006 při oslavě hluckých hodů na svátek sv. Vavřince. Požehnání provedl olomoucký arcibiskup Jan Graubner. V Pastoračním centru se nachází klubovna, velký sál (10×7 m), vybavená kuchyně a sociální zařízení. V podkroví jsou dva pokoje po dvou lůžkách a dva vícelůžkové pokoje.

Pastorační centrum slouží k různým aktivitám a setkáním ve farnosti, jako je Klub maminek, Modlitby matek, Misijní klubko dětí, malá schola apod.