Zrušení bohoslužeb

Vzhledem k tomu, že vláda ČR svým usnesením z 21.10.2020 zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky s výjimkou individuální duchovní péče a služby, nebudou se od čtvrtku 22.10. až do odvolání konat mše svaté pro veřejnost.

Všechny mše sv. v kostele sv. Vavřince budou slouženy až do odvolání bez účasti veřejnosti.

Za koho bude sloužena mše svatá (byť bez účasti veřejnosti), zjistíte z rozpisu, viz “Bohoslužby”. Kněz tedy bude mše sv. nadále sloužit soukromě a na předem domluvený úmysl.

Individuální návštěva kostela je možná v době od 8 do 9 hodin a také od 16 do 17 hodin, kdy bude kostel otevřený k osobní modlitbě. Svátost smíření a svaté přijímání je možné přijmout po osobní domluvě v tento uvedený čas.

Doporučujeme věřícím, aby především v neděli mši svatou sledovali na TV Noe, z Proglasu anebo přes internet. TV Noe vysílá mši sv. v neděli  v 10:30 hodin a 18:00 hodin, rádio Proglas od 9:00 hodin.

Nedělní mše sv. z kostela sv. Vavřince je v 8:00 hodin každou neděli přenášena v přímém přenosu, viz záložka “Mše on-line”

Updated: 22. října 2020 — 17:40