Přihláška do náboženství

Údaje zvýrazněné tučně jsou povinné!

Jméno a Příjmení dítěte:

Datum narození:

Trvalé bydliště:

Ve školním roce / bude dítě navštěvovat třídu Základní školy v Hluku.

Je dítě pokřtěno? AnoNe

Bylo dítě u 1. svatého přijímání? AnoNe

Naše dítě navštěvovalo náboženství v těchto třídách:
dosud nenavštěvovalo123456789

Souhlasíme, aby naše dítě navštěvovalo hodiny náboženství ve výše uvedeném školním roce. Také souhlasíme se zpracováním námi zadaných osobních údajů našeho dítěte i těch našich pro účely evidence účastníků výuky náboženství v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů. Tyto údaje jsou uchovány po dobu, kdy dítě pravidelně navštěvuje výuku náboženství na ZŠ, nebo dokud písemně svůj souhlas neodvoláte.


Jméno a Příjmení rodiče:

E-mail:

Telefon domů (mobil):

Telefon do zaměstnání:

 

Opište prosím znaky z obrázku (slouží jako náhrada podpisu):
captcha