Cyklo-pouť pro mládež

Animátoři děkanátu Uherské Hradiště zvou mládež na cyklo-pouť do Žarošiccyklo-pout

Cyklo-pouť pro mládež

Sobota 17. 5. a Neděle 18. 5. 2014, Uherské Hradiště – Žarošice (51 km)

  • Sraz 17. 5. v 8:30 hod. v Uherském Hradišti na Mariánském náměstí u Mariánského sloupu
  • Trasa: Staré Město u Uherského Hradiště (rozcestí na Kostelany nad Moravou), Kostelany nad Moravou (kostel), Nedakonice (kostel), Polešovice (kostel), Vážany (kaple), Ořechov (kaple), Kyjov (pausa na oběd + prohlídka města), Žarošice (příjezd cca v 15:30 hod.)
  • Jedeme po cyklostezkách
  • S sebou: pláštěnku, jídlo a pití na oba dny, spacák, karimatku, peníze a kamarády 🙂
  • Sobotní odpolední a večerní program v režii animátorů děkanátu Uherské Hradiště, v neděli účast na mši svaté a odjezd ze Žarošic po obědě
  • Věci, které byste na kole neuvezli, je možné 15. a 16. 5. přivést, po předchozí telefonické domluvě (tel. 731 758 543), na faru do Polešovic. Věci z Polešovic převezeny do Žarošic a v neděli zase zpět do Polešovic.
  • Doprovodné vozidlo zajištěno

Z celého srdce vás zvou animátoři UH (www.uhmladez.signaly.cz)